3 корисні лайфхаки: як повернути речам білий колір

0 Comments

Купуючи білі речі, помічаємо, що через деякий час вони втрачають свій білий вигляд. Стають, якимись сірими або набувають жовтого вигляду. Не дуже приємний момент. Що робити? — викидати чи носити далі. У статті запропоновано поради, як ефективно повернути речам білий колір, більше таких статей знайдете на сайті aquafitness.

  1. Додаємо соду в пральну машинку

Сода настільки унікальна, що її можна використовувати для прання білих речей, після одяг стане білий, підуть плями. Для цього необхідно:

  • додати склянку соди прямо в барабан із речами;
  • Встановіть потрібний режим.

Є така кальцинована сода, більш ефективна і без проблем відбілить і освіжить речі. У її складі велика кількість лугу. Тому їй добре прати речі з льону, бавовни, синтетики. Але кількість соди, що додається, в прання необхідно зменшити в півтора рази.

3 корисні лайфхаки: як повернути речам білий колір

Можна добре відбілити одяг за допомогою кип’ятіння соди у воді. Для цього приготуємо розчин:

  • набираємо п’ять літрів води;
  • додаємо п’ять ложок звичайної соди або три кальциновані;
  • покращити дію допоможе додавання двох столових ложок нашатирю;
  • виварюємо речі півгодини;
  • після стирання.

Сильні забруднення попередньо замочуємо.

  1. Білизна

У своєму складі має хлор, тому відбілювати можна речі із щільної тканини (льону та бавовни). Перед тим як почати прати речі білизною необхідно одягнути рукавички на руки і бажано пов’язку на обличчя, особливо якщо страждає на алергію. Таким способом стирають вручну або в пральній машинці. Якщо прання ручне, розведіть необхідну кількість порошкової білизни у воді. Прочитавши на упаковці рекомендації щодо використання.

Білий одяг попередньо залиште в гарячому розчині на двадцять хвилин, а якщо використовуєте холодну воду — залиште замочені речі на годинку, для кращого ефекту. Після цього добре прополосніть речі в проточній воді, щоб не залишилося хлору.

Якщо збираєтеся прати в машинці, то купуйте рідку білизну, але прочитайте інструкцію, тому що зайва концентрація зіпсує речі та машинку. Зверніть увагу на те, що в деяких пральних машинах не рекомендують прати засобом, у якому є хлор. Змочіть речі холодною водою, потім перекладіть речі в машинку. Увімкніть температуру 50 градусів, два полоскання — щоб не залишилося частинок хлору. Одяг буде білий і скрипучий.

3 корисні лайфхаки: як повернути речам білий колір

  1. Прання речей з нашатирем та перекисом водню

Такий спосіб стане в нагоді для делікатних тканин таких як: гіпюр, блузки, тюлі всі ніжні тканини. Почнемо з того, що в миску з гарячою водою додамо кілька великих ложок перекису і одну велику ложку нашатирю. У цьому розчині замочимо речі на годину, потім стираємо в пральній машинці

Такі методи прання дуже ефективні, у фінансовому плані, вони недорогі. А у використанні – зручні. Білі речі стануть білими, просоченими свіжістю, начебто зняли тільки з морозу. Навіть найжовтіші речі знову будуть білими.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *