Формуємо гарні плечі: тренування дельт для дівчини

0 Comments

Гарний силует залежить не тільки від вузької талії чи шикарної попи. Важливо, щоб все виглядало гармонійно, як пісочний годинник. Тому не варто «бомбити» в залі лише один низ. Приділяйте увагу і таким частинам як спина та плечі. Більше про спорт і гарне тіло на сайті ideas-center.com.ua.

Плечі як у Рембо?

Дельти — це, напевно, зона, що найчастіше ігнорується дівчатами. Хоча гарні лінії рук багато в чому залежить від форми плечей. Тим не менш, боячись перетворитися на Рембо, дівчата просто забувають (або забивають) їх тренувати. І дуже дарма. Адже рельєфні плічка роблять силует фігурнішим і виглядають спортивно.

І хочу вас одразу заспокоїти: накачати такі «банки» як у Шварца у вас не вийде: скільки не пихкаєте в залі, тестостерону все одно не вистачить! А ось «оформити» дельти можна. І треба!

Формуємо гарні плечі: тренування дельт для дівчини

У купці три пучки

Дельтоподібні м’язи складаються з трьох частин: передньої, середньої та задньої. Ці три пучки «обволікають» плечовий суглоб з усіх боків, виконуючи різні функції та рухи рук.

Більшість вправ задіють відразу два і більше пучки. Наприклад, так зване в народі, «глечики» або армійський жим. Тим не менш, можна робити більш концентрування руху: наприклад, розведення рук у нахилі на задню дельту, і таке інше.

Хоча, звичайно, дівчатам перекручуватися в цьому плані ні до чого. Наше завдання – підтримувати тонус цієї області в цілому. І ось парочка вправ для такої мети.

Вправи на дельти

На передній пучок

Армійський жим штанги або жим гантелей сидячи. І той, і той варіант хороший для опрацювання передньої частини плеча. Першу вправу робити легше, тому що можна читингувати (читай — халявити): можна допомагати собі робити поштовх нагору ногами, трохи згинаючи коліна. А ось у сидячому положенні ваші дельти самі за себе. У будь-якому випадку починайте з малих терезів, поступово нарощуйте обсяги.

Піднімемо рук перед собою. Візьміть млинець і станьте біля стіни, щоб уникнути розгойдування. Піднімаємо руки до рівня паралелі зі статтю і повертаємо у вихідне положення. У верхній точці можна ще прокручувати млинець на всі боки. Така собі вправа «Руль».

Формуємо гарні плечі: тренування дельт для дівчини

На середній пучок

Протяжка. Головним нюансом тут є висота, до якої варто тягнути гриф. Не варто доводити лікті до вух, вистачить і паралелі зі статтю, далі — травмонебезпечно. І слідкуйте за кистями: вони не повинні вигинатися.

Розведення рук убік. Або всіма улюблені «глечики». Вправа добре добиває дельти, можна робити як обома руками відразу, і по черзі кожної. Але слідкуйте за ліктями: вони повинні йти вище кистей.

На задній пучок

Розведення рук у сторони у нахилі. Тут найбільше нюансів не так з плечима, як зі спиною: вона має бути нейтральною, без прогину та без «горба». Можна полегшитись упертися головою об лавку. Руки розводимо до паралелі з підлогою, знову ж таки: вище немає сенсу, оскільки вмикається спина.

Тяга у блоці. Блокова консоль виставляється на рівень плечей, вішається канатна ручка. Руки паралельно підлозі і стоячи тягнемо на себе, до однієї площини спини та ліктів. Як варіант, можна використовувати широкий хват в блоці для горизонтальної тяги.

Форменні плечі – це красиво і, хитаючи їх, ви не станете «шафою». Зате фігурні ручки точно отримаєте!


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *