Ви точно вмієте правильно купати собаку?

0 Comments

Якщо ви завели собаку, то певного моменту обов’язково виникає питання – як часто купати вихованця? Під час активних прогулянок ці домашні тварини бруднять не лише лапи, а й можуть буквально перетворитися на пухнасте непорозуміння, яке вивалялося у найближчій калюжі. Але навіть якщо вихованець охайний, його періодично потрібно купати.

Як часто купати собаку?

Варто відзначити, що далеко не всі породи люблять водні процедури, тому привчати собаку потрібно ще з перших місяців життя. Якщо цього не зробити, то кожна процедура супроводжуватиметься стресом.

Ви точно вмієте правильно купати собаку?

Порада. Якщо ви тільки завели собаку, слід створити максимально приємну обстановку для купання. Вода повинна мати оптимальну температуру, а сам процес сушіння без шумного фена.

Багато власників запитують про частоту прийому водних процедур. Вона залежатиме від кількох факторів:

Пора року – влітку собаки більше проводять час надворі, тому потреба у купанні зростає. Рекомендується проводити водні процедури кожні 3-4 тижні. Взимку можна купати собаку раз на кілька місяців.

Порода і вовна – довгошерсті породи більше схильні до забруднення, тому частота купання зростає. Це правило працює практично для всіх порід.

Крім зазначених вище чинників, частота залежатиме й інших змінних. Наприклад, місце проживання собаки та окремі особливості породи. Дворові породи з короткою вовною найменше потребують купання.

Ви точно вмієте правильно купати собаку?

Як правильно купати собаку

Насамперед слід подбати про правильний шампун. Звичайні кошти не підходять для таких процедур. Більше того, вони лише шкодитимуть шкірному та волосяному покриву.

Важливо. Шампунь має підходить для породи. Не купуйте надто дешеві кошти. Але навіть хороший шампунь не можна застосовувати занадто часто, він змиватиме природний захист зі шкірного покриву.

Сам процес купання відбувається за такою схемою:

  • Вибираємо місце – ідеально підійде ванна кімната або тазик. Рівень води повинен бути не вищим за нижню частину живота.
  • Вода не повинна бути холодною чи гарячою. Вибирайте оптимальні параметри на рівні 38 градусів.
  • Якщо порода довгошерста, то собаку слід попередньо вичісати.
  • Вовна омивається чистою водою. Особливу увагу слід приділити вухам. Вода не повинна потрапляти у вуха, а якщо потрапила, її слід забрати ватними тампонами.
  • Шампунь наноситься на верхню частину спини та розподіляється по всьому тілу. Слід промивати не лише тулуб, а й зону біля хвоста.

Для просушування тварини можна використовувати звичайний рушник або фен. Не забувайте ретельно змивати залишки шампуню.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *