Захворювання, які можна отримати у салонах краси

0 Comments

Останніми роками салони краси б’ють рекорди популярності. Все більше і більше жінок регулярно використовують процедури для зміцнення тіла, видалення целюліту та глибокого очищення шкіри. Однак варто пам’ятати, що під час таких відвідувань ви можете заразитися багатьма небезпечними захворюваннями. Попри зовнішній вигляд, навіть такі не інвазивні процедури, як корекція брів, перманентний макіяж чи манікюр, є ризикованими. Як захистити себе від бактерій, вірусів та грибків під час процедур естетичної медицини? Більше про це питання ви дізнаєтесь тут https://cbo.org.ua/category/rizne/.

Демодекоз

Демодекоз — це паразит, що викликає демодекоз — хвороба шкіри та очей. Його носієм є більшість дорослих, але захворювання найчастіше розвивається у хворих на алергію і людей з ослабленим імунітетом і борються з хронічними захворюваннями. Демодекоз харчується волосковими капсулами та сальними залозами, живиться ліпідним шаром епідермісу. Заразитися цим паразитом надзвичайно легко – все, що вам потрібно зробити, це зв’язатися з об’єктом, який використовував заражений чоловік. У салонах краси ви можете заразитися тоді, коли поправите брови — все, що вам потрібно, цей пінцет не буде продезінфікований. Демодекоз викликає фолікуліт та неприємні шкірні захворювання. Це проявляється як лущення та свербіж шкіри, а також акне, як зміни. Буває, що демодекоз також викликає випадання волосся, що помилково сприймають вогнищеву алопецію.

Захворювання, які можна отримати у салонах краси

Віруси HCV та HBV

Віруси, що спричиняють серйозний гепатит, можуть бути заражені під час багатьох косметичних процедур. Найбільш ризикованими є ті, що ґрунтуються на проколюванні шару епідермісу, наприклад, під час перманентного макіяжу, голкової мезотерапії або пірсингу. Досить, однак, що ми різатимемо нестерилізованими ножицями для стрижки кутикули навколо нігтів. Тому перед кожною такою процедурою ми маємо переконатися, що інструменти були стерилізовані у спеціальній машині. Варто знати, що ВГВ гине приблизно через 30 хвилин за 160 градусів Цельсія, а ВГС — через 2 години за 180 градусів Цельсія. Обидва вони викликають небезпечний гепатит, але HCV називають тихим вбивцею — протягом багатьох років він не дає симптомів і призводить до цирозу та раку печінки.

Короста

Короста є ще одним паразитом, який може легко заразитися, якщо салон краси не дотримується суворих правил гігієни. Зараження відбувається при використанні сирого рушника або неінфікованого масажного ліжка, а також косметичних засобів. Короста чимось нагадує алергічну реакцію — шкіра червона і свербляча, а свербіж посилюється вночі під впливом вищої температури.

Захворювання, які можна отримати у салонах краси

Грибок ніг та нігтів

Манікюр та педикюр – це процедури, які часто пов’язані із зараженням грибковими спорами. Винні файли та плоскогубці, а також контейнери для замочування ніг та рушники для витирання рук та ніг. Стригучий лишай проявляється у вигляді бульбашок, ерозій та лущення епідермісу. Він має тенденцію до конвертації, тому перед операцією обов’язково використовуйте одноразові файли та дезінфікований посуд. Гігієна людини, яка виконує лікування, також дуже важлива. Вона повинна продезінфікувати руки, надіти одноразові рукавички та використовувати одноразові інструменти та рушники (мають бути розпаковані на очах) або вийняти їх зі стерилізатора.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *